Sipariş ve Ödeme

www.elsaiselbiseleri.com web sayfamız üzerinden güvenle 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.
Verdiğiniz tüm siparişlerde www.elsaiselbiseleri.com ekibi olarak size en hızlı ürün teslimini gerçekleştirmek üzerine kurulu bir sistemle çalışmaktayız.
Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden mesai gününde işleme alınacaktır. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuz hakkında detaylı bilgiler içeren bir sms ve e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.
Şirket ve üretici stoklarında meydana gelen değişiklikler en kısa zamanda siteye yansıtılmaya çalışılır.
www.elsaiselbiseleri.com sayfamıza üye olmadan sipariş verirken dolduracağınız formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine lütfen dikkat ediniz.
Siparişiniz, belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize faturalandırılarak gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanızı önemle rica ederiz.
Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorun ya da değişiklik ile ilgili adımlarda müşteri temsilcilerimiz, iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.

Kredi Kartı ile Ödeme:

En hızlı ve %100 güvenli ödeme yöntemi olan kredi kartı kullanımı sayesinde 256 Bit SSL (3D) üzerinden güvenli olarak iletilecek olan kart bilgileriniz, hiçbir şekilde sistem veri tabanımızda saklanmadan tahsilatı yapacak olan banka sistemi ile doğrudan bağlantıya geçerek onaylanmaktadır.
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da bankalarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda sayfamızda belirtilen koşullar dahilinde taksitli ödeme yapabilirsiniz. 

Kapıda Ödeme ile Ödeme (Kapıda Nakit Ödeme):

Siparişinizi ürün teslimi anında nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bu ödeme şekli ile alınan siparişlere "Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli" olarak 20 TL siparişinize eklenmektedir. (Bu bedel kargo firması komisyonudur.)
Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile onay alınmaktadır. Onay alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Havale/EFT ile Ödeme:

Türk Ekonomi Bankası
Alıcı: Remzi Gölbaşı
IBAN: TR39 0003 2000 0000 0074 2013 09
Şube Kodu: 618 (Seyrantepe Şubesi )
Ad: TEB
Kod: 0032
Swift: TEBUTRIS
Hesap No: 74201309

Önemli Not: Lütfen banka hesabına para gönderdikten sonra [email protected]' a dekontunuzu gönderiniz